Praktyczne i trwałe kurtyny paskowe


Kurtyny są zasłonami wykonanymi z pasków folii PCV – polichlorku winylu – różnej szerokości, mającymi zastosowanie w zakładach przemysłowych, w chłodniach oraz magazynach, a także sklepach spożywczych czy przechowalniach owoców i warzyw. Chronią skutecznie przed przeciągami, dymem czy szkodliwymi oparami oraz w dużym stopniu redukują poziom hałasu.

Solidnie wykonane kurtyny paskowe składaja się z pasków folii, których szerokość oraz stopień zachodzenia na siebie zależy od zastosowania zasłony. Paski umocowane są na zawiesiu, innymi słowy wieszaku wykonanym ze stali nierdzewnej o konstrukcji grzebieniowej. Całość można łatwo zamontować w docelowym miejscu i szybko zdemontować w razie potrzeby.

Zaletą kurtyn paskowych jest ich wytrzymałość. Nie ograniczają w zasadzie ruchu pieszego, a folia z której są wykonane zapewnia bezpieczeństwo pożarowe, gdyż stanowi materiał samogasnący. Co więcej, kurtyny nie są kosztowne i dostępne w wielu wersjach – wykonane z przezroczystej, gładkiej czy perforowanej folii.

Więcej dowiesz się na: https://ekranypcv.pl/